Арсеній Яценюк ініціює засідання Ради фінансової і економічної стабільності фото

На засіданні Уряду, 20 січня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк ініціював засідання Ради фінансової і економічної стабільності для обговорення питання валютно-курсової ситуації.

«Я не допущу, щоб було так, як в минулому році, коли нам треба було переривати засідання Кабінету Міністрів, щоби приймати оперативні рішення для стабілізації валютно-курсового сектору», - заявив Яценюк.

Голова уряду звернувся до присутнього на засіданні Першого заступника Голови Національного банку організувати відповідне засідання після повернення української делегації з Всесвітнього економічного форуму в Давосі: «Щоб ми невідкладно провели це засідання разом із Міністром фінансів, Головою Національного банку, всім економічним блоком. І проінформували Президента про те, які кроки необхідно здійснити». «Ми спільні в цілях з Національним банком. Ціль – це низька інфляція і стабільна національна грошова одиниця. У кожного є своя міра відповідальності. Але ми всі відповідальні перед українським народом за те, щоб платилися пенсії, заробітні платні, щоб створювалися робочі місця, щоби інфляція не була такою, яка була в минулому році і викликана об'єктивними економічними причинами, і щоби валютний курс відповідав тим економічним реаліям, які є сьогодні в країні», - підкреслив прем'єр - міністр.

Арсеній Петрович зазначив: «Серед основних кроків – продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом як основним і ключовим кредитором України і тією установою, яка оцінює, є реформи чи немає. Гроші вони дають тільки тоді, коли реформи є, і тому їх потрібно продовжувати».Загрузка...

Оставьте первый комментарий