Анджей Дуда наполягатиме на збільшенні контингенту НАТО у Східній Європі фото

Президент Польщі переконаний, що Європа має вимагати від Росії повернення Криму, а також, що Україні треба допомогти вступити до ЄС і НАТО.

28 серпня Анджей Дуда, має прибути з робочим візитом до Німеччини, про це повідомляє видання Bild. Він проведе зустріч з Ангелою Меркель і буде говорити про посилення тиску на Москву, щоб закінчити війну і встановити мир в Україні.

Нагадаємо, що після трьохсторонньої зустрічі Порошенко-Меркель-Олланд, в адміністрації президента України заявили про домовленість посилити санкції в бік Росії вже восени, якщо ситуація на сході України не зміниться в сторону припинення військових дій.

Президент Польщі високо оцінив дії Німеччини у вирішені конфлікту в Україні. «Вважаю, що канцлер Меркель займає дуже тверду позицію щодо Росії. Я хотів би, щоб уся Європа підтримувала її позицію. Тільки так вдасться досягти конкретних результатів – реального завершення конфлікту, а не його замороження», – сказав він.

Читайте також: Дуда пропонує Женевський формат переговорів, щодо врегулювання ситуації в Україні

Анджей Дуда підкреслив, що Росія порушує усі міжнародні правові норми і договори. Також він додав, що Європа має вимагати від Росії повернення Криму.

Також Анджей Дуда вважає, що Україні треба допомагати інтегруватися до НАТО та ЄС. Проте він зазначив, що спочатку треба відновити мир та стабільність в самій Україні.

Президент Польщі також сказав, що наполягатиме на збільшенні контингенту НАТО у Східній Європі. Говорив про необхідність розширення міжнародної участі «у мирному процесі в Україні». Також наголосив про збереження та розвиток добрих взаємин його країни із Німеччиною, як однією з найбільших політичних та економічних центрів.

Фото: news24online.comЗагрузка...

Оставьте первый комментарий