Європейська Комісія відкрила нові сервіси, через які можна переглядати, куди йдуть кошти з бюджету ЄС. 

Відкритий інформаційний портал дозволяє отримати доступ до інформації щодо інвестицій ЄС з більш ніж 500 політичних програм з шести величезних фондів. Інтернет-користувачі можуть вивчити дані по країнах, фондах і темах.

Будь ваша пристрасть є "збалансованим рибальський флот", зайнятості молоді або мости сільській Болгарії, є програма і бюджет, для Вас.

Вся інформація зібрана в одному місці і є безкоштовною для користування.

Сайт Politico публікує дев'ять найцікавіших фактів про витарти ЄС. 

1. Найбільше коштів

Яка країна отримує найбільше грошей з бюджету? Польща отримує  з різних інвестиційних фондів вдвічі більше, ніж будь-яка інша країна ЄС - до 86 млрд €. Наступною в грошовому інвестуванні - Італія - трохи менше  43 млрд €.

2. Литовські субсидії.

€ 2,232 на людину. Саме стільки коштів піде за 7 років в Польшу з бюджету ЄС. Але, тут Литва попереду - загальний обсяг субсидій в країні ЄС з перерахованих програм складає там € 2 837 за людину.

3. Є роздаткові матеріали для Німеччини теж

Не секрет, що Німеччина є економічним центром Європи і гаманецем, але, насправді, вона забирає  немало коштів. Німеччина однією рукою дає кошти - іншою забирає їх.  Не секрет, що країна, як і раніше, має кілька бідних регіонів. Навіть після 25 років після реінтеграції на сході і заході. € 27 872 862 460. Danke!

4. Найдорожчий бізнес

Учасники ЄС часто говорять про важливість створення рівних умов для бізнесу. Малий бізнес потребує дотацій з бюджету. ЄС виділить в період 2014 -  2020, €  63 400 000 000 млрд на допомогу малому та середньому бізнесу, аби той зміг бути більш конкурентоспроможними в глобальному масштабі, наприклад, шляхом надання саме 370,085 23 млн саме малим фірмам Європи на фінансові консультації.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий