Порошенко прагне більшої співпраці із НАТО фото

23 липня президент України Петро Порошенко зустрівся із головнокомандуючим Об'єднаних збройних сил Альянсу у Європі, американським генералом Філіпом Брідлавом.

 Україна зацікавлена у розвитку подальшої співпраці із НАТО в оборонній сфері – про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі. «Ми маємо ефективну військово-технічну співпрацю. У нас також є хороші перспективи для кооперації у питанні військових навчань», сказав він.

Президент також планує розширення програми спільних навчань Україна-НАТО, для покращення української армії.  За словами Петра Порошенка, вже існуючі військові навчання, на Яворівському полігоні, проходять ефективно. Туди з візитом вирушив Філіп Брідлав у четверг.

«Вся інформація, яку я отримую, свідчить, що навчання проходять дуже добре, що військові тренуються та виконують завдання на високому рівні», - заявив пан Брідлав. В МЗС Росії навчання на яворівському полігоні назвали «демонстрацією провокаційного курсу військового блоку». Джерело: сайт ББСЗагрузка...

Оставьте первый комментарий