75 українських компаній причетні до корупційних схем Януковича  фото

У корупційних схемах Віктора Януковича було задіяно близько 75 українських компаній. Про це заявив аналітик Transparency International Євген Черняк, повідомляє Радіо Свобода.

"У схемах діяв не сам Янукович, а його поплічники і члени сім’ї. Тут беруть участь близько 75 українських компаній, 51 компанія перебуває в іноземній юрисдикції, в тому числі в офшорах: це Панама, Великобританія, Австрія, Швейцарія, Кіпр. І близько 20 фізичних осіб, які є ключовими", - відмітив Черняк.

Відмітимо, що міжнародна антикорупційна неурядова організація Transparency International закликала Європейський Союз поновити й підсилити санкції проти колишніх українських чиновників. Крім того, організація закликала російські органи влади до співпраці з українськими у питанні покарання колишнього президента України Віктора Януковича. 

Проти Януковича та ще 16 чиновників були запроваджені санкції ЄС через підозри у незаконному привласненні державних коштів і порушенні прав людини. У європейському списку санкцій за дії проти територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України перебуває 149 осіб та 37 компаній.

Нагадаємо, що Transparency International помістили Януковича на першу позиції у рейтингу найбільших корупціонерів світу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий