На цьому тижні Європарламентарі проведуть низку важливих зустрічей з   міжнародними партнерами фото

Делегація Комітету з  економічних та валютних питань цього тижня відправиться до Вашингтону, щоб обговорити питання реформи фінансового регулювання, макроекономічної та грошово-кредитної політики, податкові питання. Також питання тіньового банкінгу, виконання регулювання звітностей та оплати фінансових зобов’язань між країнами. Зустріч європарламентарів відбудеться з членами  Конгресу, Сенаторами, представниками Казначейства США, МВФ, ФРС, та Комісії з цінних паперів та бірж.

Піжпарламентські зустрічі будуть проходити з понеділка по середу. З середи по п’ятницю спільною європейською делегацією з Бюджетних та громадянських свобод, комітетів юстиції та внутрішніх справ будуть проведені заходи щодо моніторингу бюджетних ресурсів ЄС щодо управління міграцією і потоків біженців. А також інспектування системи прийому, ідентифікації та утримання мігрантів.

Делегація Комітету закордонних справ та підкомітету з прав людини відвідає Україну і Грузію з четверга по суботу.  Делегація у складі, голови Комітету з питань закордонних справ Ельмари Брок, а також голови делегації із зв'язків з Україною Андрієм Пленковичем, прибуде для проведення переговорів по нагальним питанням з політичними лідерами України, включаючи президента, прем'єр-міністра та депутатів Верховної Ради. Делегація Комітету у закордонних справах потім відправиться в Тбілісі, Грузію, щоб зустрітися, зокрема з президентом, прем'єр-міністром і членами парламенту.Загрузка...

Оставьте первый комментарий