Встановлена група осіб, які причетні до катастрофи малазійського літака Boeing 777 фото

Речник СБУ повідомив, що встановлена ціла група осіб, які причетні до катастрофи літака. Особи, які замовили комплекс, супроводжували його доставку та встановлення. Однак, поки що, встановлені особи не перебувають під слідством, оскільки перебувають на тимчасово окупованих територіях України, або на території інших держав.

Також зазначив, що звіт щодо розслідування катастрофи окремою групою нідерландських колег, ще не надходив до української сторони, але вже є готовим. За результатами спільної наради керівників міжнародної слідчої групи, будуть надані рішення щодо кваліфікації незаконних дій зловмисників на основі зібраних доказів. Наступним кроком буде повідомлення про підозру відповідним особам у скоєнні злочину через відповідні міжнародні судові інстанції.

Нещодавно у телефонних перемовинах Путіна з Обамою (після укладення угоди щодо іранської ядерної програми), президент РФ висловив категоричну позицію проти створення міжнародного трибуналу з цього питання. Водночас, Росія готує свою окрему доповідь щодо цієї катастрофи. Речник СБУ зазначив, що Росія діє в рамках інформаційної війни проти України, тому оцінка їх доповіді буде дана, однак, світова спільнота навряд чи прийме цю доповідь всерйоз, чи таку, що відповідає дійсності.

13 липня 2015 року, п’ять країн (Австралія, Бельгія, Нідерланди, Малайзія і Україна) виступили в ООН з ініціативою створення міжнародного трибуналу щодо катастрофи.  15 липня малайзійська делегація поширила в Раді Безпеки ООН проект резолюції з вимогою створити міжнародний трибунал, щоб гарантувати справедливе розслідування та правосуддя для винних у катастрофі лайнера Malaysia Airlines на сході України.Загрузка...

Оставьте первый комментарий