Уряд Великобританії повідомив про перегляд Trade Unian Bill ( в перекладі з англійської «Біль про профспілки»), а саме норми стосовно права на страйк

Критики вже встигли охрестити дану подію «найбільшим наступом на права працівників за останні 30 років» ( з часів урядування Маргарет Тетчер — ред.). Згідно проекту закону, представленого в Палаті Громад в середу, профспілкам для страйку в промисловій сфері необхідно буде заручитися підтримкою 50% тих, хто в праві голосувати. Що стосується страйку в ключових сферах державних послуг, таких як медицина, освіта і транспорт, то підтримка має становити не менше 40%.

«Люди мають право очікувати, що послуги, на які вони та їхні родини покладаються не будуть порушені страйком, який підтримують лише невеликий відсоток членів профспілки» — сказав міністр зайнятості Нік Болес.

Представники профспілкових комітетів Великобританії агресивно відреагували на законодавчу норму, заявивши, що «Пахне Німеччиною 1930-х років», пише BBC.

Варто наголосити, що такі радикальні міри були спровоковані недавніми страйками працівників метрополітену, через що рух в столиці Англії було фактично паралізовано.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий