Європейський Парламент ухвалив Резолюцію стосовно ситуації в окупованому Криму та українських політв'язнів.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Європарламент констатує, що кримські татари, корінний народ півострова, "є головною мішенню для репресій". 

Резолюція зазначає, що анексія Криму є порушенням міжнародного права та європейських угод, а також зазначається, що протягом усього періоду анексії російська влада повинна дбати, захищати права та інтереси людей, які проживають на території Криму.

Депутати Європарламенту нагадують, що ситуація з дотриманням прав людини на Кримському півострові значно погіршилася. В документі засуджуються маніпулювання засобами масової інформації та примусове впровадження російського громадянства.

Європейський Союз закликає негайно звільнити незаконно та безпідставно затриманих громадян України як в Росії, так і на тимчасово окупованих територіях України, а також звертається до Спеціального представника Європейського Союзу з прав людини з проханням спостерігати за дотриманням прав українських громадян на Кримському півострові.

Європейський Парламент підтримує єдність суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, а також засуджує дискримінаційну політику РФ.Загрузка...

Оставьте первый комментарий