В Польщі формують уряд за результатами виборів фото

Кандидат на посаду Прем’єр-міністра Польщі від нової правлячої партії «Право і Справедливість» Беата Шидло може зіткнутися з «незручними альтернативами» очолити уряд. Якщо так станеться, то Беата буде мати лише обмежений вплив, це суперечить її образу «сильної жінки» встановленому в ході виборчої компанії, або ж їй доведеться відмовитись від цієї посади. Як передає Rzeczpospolita на зібранні партії «ПіС» голова партійних зборів Маріуш Блащак заявив, що новий уряд буде побудований командою «ПіС», а не майбутнім Прем’єр-міністром.

В самій партії, все частіше можна почути думку, що лідер партії Ярослав Качинський розглядатиме уряд на чолі з Беатою Шидло, як «буферний», якій має буте змінений протягом декількох місяців.

Качинський, ймовірно, зробить ставку на партійних «яструбах» щодо посад  для нового уряду. Імовірний вибір Антонія Мацеревича в якості міністра оборони буде йти в розріз бажанню Шидло призначити  Ярослава Говіна на цю посаду. Говін може стати замість цього віце-прем'єром.

Вітольд Ващжуковскі може стати Міністром закордонних справ, більш «яструбиний» варіант, а ніж Казімєж Міхал Уяздовський, який мав би очолити цю посаду. Петро Наімскі стане відповідальним за енергетичний сектор.

Більш «м’які» політики можуть зайняти наступні посади, на чолі міністерства науки, освіти і культури може опинитися Петро Глинський, міністерство європейських справ - Конрад Шиманський, міністерство економіки – Матеус Моравецький.Загрузка...

Оставьте первый комментарий