"Український тиждень" в Європарламенті перенесли через коронавірус фото

Запланований на 3–5 березня "Український тиждень" у Європейському парламенті перенесли на невизначений термін у зв’язку з поширенням коронавірусу.

 

Про це повідомили в представництві України при ЄС.

 

"Запланований на 3-5 березня "Український тиждень" в Європейському парламенті переноситься на невизначений термін у зв’язку з обмеженнями Європарламенту щодо проведення масових заходів через поширення коронавірусної інфекції COVID-19", - зазначили у представництві. Щойно обмеження будуть скасовані, українське представництво буде опрацьовувати нові можливості для проведення запланованих заходів.

 

Під час "Українського тижня" в Європарламенті планувались дискусії за участю провідних європейських політиків, українських чиновників, дипломатів, науковців і громадських активістів.

 

Європарламент на своєму сайті повідомив про скасування цілої низки заходів. Зокрема, скасовано слухання в комітетах, візити делегацій, особисті візити до членів парламенту та співробітників, семінари, культурні заходи та виставки та інші.

 

Доступ в будівлю Європейського парламенту заборонений особам, які відвідали протягом останніх 14 днів райони поширення коронавірусу, а також тим, хто контактував із зараженими особами.

 

Також запланована на 9 березня в Страсбурзі пленарна сесія Європейського парламенту переноситься в Брюссель. Про відповідне рішення глави Європейського парламенту Давида Сассолі повідомлено на сайті установи.

 

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий