США в 4 рази збільшили бюджет програми стримування агресії РФ фото

Сенат США схвалив військовий бюджет країни на 2017 фінансовий рік, в якому фінансування ініціативи з підтримки безпеки Європи, спрямованої на стримування російської агресії, збільшено вчетверо.

Про це пише BBC.

Схвалений сенатом законопроект доступний на його сайті. За нього проголосували 23 сенатори, троє були проти.

Згідно з документом, на військові потреби буде витрачено 602 млрд доларів. Велика частина дістанеться міністерству оборони, решта - міністерству енергетики для витрачання на програми енергетичної безпеки.

"В оборонному бюджеті на 2017 рік фінансування нашої ініціативи з підтримки безпеки Європи, спрямованої на стримування російської агресії, збільшено в чотири рази", - заявив Картер, закликавши сенат швидше схвалити збільшення бюджету.

"У нашому бюджеті віддається пріоритет тому, з чим ми не стикалися раніше", - пояснив він, попередивши, що затримка зі схваленням документа про фінансування може поставити під загрозу всю європейську оборонну ініціативу.

Як зазначив Картер, в нинішньому році Пентагон був змушений зробити запобігання російської агресії одним з ключових компонентів оборонної стратегії вперше за довгий час.

В рамках американського бюджету на стримування Росії в майбутньому році планується витратити $ 3,4 млрд. Таку суму Пентагон запросив в лютому. Гроші підуть на розміщення сил НАТО, зокрема сил армії США, в Центральній і Східній Європі.

На першому етапі плану в Естонії, Латвії, Литві та Поьші розмістять чотири батальйони загальною чисельністю в 4 тисячі осіб.Загрузка...

Оставьте первый комментарий