Сейм Литви ухвалив, що телепередачі на офіційних мовах Європейського Союзу повинні складати не менше 90% телепередач, що ретранслюються і розповсюджуються в Інтернеті  в кожному запропонованому споживачам телевізійному пакеті.

Про це повідомляє прес-служба литовського Сейму.

Ідею підтримали 66 членів Сейму, а проти було три парламентарія. П'ять членів Сейму утрималися.

Як зазначив депутат Касчюнас, на даний момент в Литві 30% всіх програм ретранслюються російською мовою. Раніше член фракції Союзу Вітчизни-Християнські демократи Литви Касчюнас заявляв, що в російських програмах присутня російська і радянська пропаганда, яка здатна розчарувати телеглядачів в демократичному ладі. 

Нове доповнення до Закону про інформування суспільства, яке прийняли в Сеймі, говорить, що телепрограми на офіційних мовах ЄС повинні становити не менше 90% програм при наданні литовським споживачам послуг з розповсюдження телепрограм або окремих програм в Інтернеті. Крім того не менше 90% телепрограм в кожному з пропонованих споживачам основному пакеті телепрограм також повинні бути на офіційних мовах ЄС. Але ці вимоги не поширюється на пакет програм, які можна купити за окрему плату.

Телепередачі на інших мовах прирівнюватися до програм офіційною мовою ЄС, якщо їх перевели на офіційну мову ЄС або транслюють з субтитрами офіційною мовою ЄС.

Касчюнас зазначив, що таким чином вони мають намір заохочувати вживання державної мови та інших офіційних мов. Загрузка...

Оставьте первый комментарий