Радника екс-президента Франції Ніколя Саркозі можуть судити через збагачення за державний кошт фото

Патрік Бюіссон, який був радником колишнього президента Франції Ніколя Саркозі був допитаний слідством в середу, 29-го липня.

Його підозрюють в зловживанні службовим становищем для отримання прибутку за рахунок державних коштів. В рамках розслідування виявили факти шахрайства при укладанні контрактів з компаніями, які проводять соцопитування. Бюіссону приписують розтрату коштів від час 2007-2012 строку президентства Саркозі.

Відповідно до судових джерел існує підозра, що контракти щодо опитування громадської думки, які були замовлені екс-Президентом укладалися без необхідного тендерного процесу. Також суді підозрюють, що деякі опитування були використані в політичних цілях.

Крім Патріка Бюіссона французькі слідчі допитали 6 посадових осіб, які були в команді Ніколя Саркозі, однак їх всіх випустили без висування звинувачень.

Як повідомлялось раніше в ЗМІ, в 2009 році Французький національний аудиторський офіс засудив компанію Бюісса “Publifact” на суму в 1.5 мільйонів євро через невиконання регулярних тендерних процедур. Також, в 2014 році Патрік Бюіссон був змушений сплатити 20 тисяч євро Саркозі та його дружині для відшкодування моральних збитків через шпіонаж та відкриття секретних записів, які згодом були поширені в ЗМІ.

Нещодавно, Ніколя Саркозі повернувся до політики та заявив про намір балотуватися в президенти Франції в 2017-му році.Загрузка...

Оставьте первый комментарий