Польща збільшує промислове виробництво фото

Міністр економіки Польщі Януш Пехочиньский заявив, що промисловість повинна становити чверть ВВП Польщі в 2020 році

В даний момент на промислове виробництво припадає 22 відсотки ВВП Польщі. За наступних п’ять років його частка має піднятися на три відсотки, щоб досягти цієї мети. Пехочиньский пояснив мотивацію тим, що «це індустрія, яка генерує інноваційні технології прогресу. Промисловість — також один з найважливіших елементів експорту «.

Міністр додав, що робота проходить над документом «Пріоритети промислової політики 2015-2020», який допоможе встановити нову промислову політику. Пехочиньский описав нову політику, як таку, що буде мати «гібридний підхід, що поєднує горизонтальну політику (зачіпаючи бізнес) з галузями промисловості».

Пропонується сфокусувати ті області промислової політики, що включають в себе вдосконалення технічної освіти, створення стабільного бюджетного та законодавчого середовища для бізнесу, збільшення інвестицій в інновації та розширення на зарубіжних ринках.

За останніми даними, кількість реалізованої продукції за період з січня по травень цього року була на 4,1 відсотка вище, ніж за аналогічний період 2014 року. Ефективність промисловості, що вираховується кількістю реалізованої продукції на одного працівника, виріс на 2,4 відсотка.Загрузка...

Оставьте первый комментарий