Польща може інтегрувати тисячі людей зі Східної Європи фото

Посол Польщі Вітольд Собков сказав: «Якщо конфлікт в східній Україні буде загострюватись в майбутньому, то польсько-український кордон будуть пересікати сотні тисяч біженців».

Посол також додав, що польський східний кордон, також є і східним кордоном ЄС, за таких умов Польща вже успішно інтегрувала тисячі людей зі східної Європи. Деякі з переселенців мають польське коріння, деякі — родичів у Польщі, як і в тій групі осіб, що була нещодавно евакуйована с Донбасу через бойові дії сепаратистів підтримуваних Росією. Є й такі, що просто хочуть змінити місце проживання і оселитися в Польщі країні. Близько півмільйона українців живуть і працюють в Польщі на даний момент.

Незважаючи на систему обов’язкового квотування біженців, Польща готова позитивно реагувати на різні виклики та біженців з інших регіонів, окрім східної Європи. Уряд та парламент працюють над правовими аспектами таких рішень. Тут потрібні комплексні зусилля, щоб визначити мігрантів, які дійсно потребують допомоги та повинні бути захищенні.

На останок Вітольд Собков сказав, що: «Ми віримо в солідарність, солідарність для всіх».Загрузка...

Оставьте первый комментарий