Уряд РФ підтримав законопроект депутата Ірини Ярової, щодо відповідальності за схиляння дітей до самогубства.

Про це повідомляє «Парламентська Газета».

«Законопроект вперше в Росії ставить перепони тим, хто схиляє дітей до самогубства та тим, хто організовує смертельні ігри для дітей такі як: «Беги или умри», «Фея», «зацепинг», створює «груписмерті» в соціальних мережах». Законопроект містить комплекс заходів захисту життя та безпеки дітей, а також вдосконалює систему профілактики самогубств серед підлітків», - пояснила свою ініціативу заступник голови нижньої палати парламенту.

Законодавчу ініціативу Ярової вже схвалив Верховний суд РФ.

На засіданні Координаційної ради щодо реалізації Національної стратегії дій в інтересах дітей, у листопаді 2016 року було створено групу для вироблення заходів щодо захисту та безпеки дітей.

На засіданні цієї групи було зауважено, що діючим законодавством РФ передбачено покарання тільки за доведення до самогубства людини, що не дозволяє ефективно реагувати на часті випадки пропаганди самогубства в «групах смерті».

Нагадаємо, у Росії так і в Україні почастішали випадки дитячого самогубства. Значно зросла пропаганда самогубства в соціальних мережах. Зокрема такі групи зафіксовано в соціальній мережі «Вконтакті», поступово такі «групи смерті» переміщуються і в інші соціальні мережі, зокрема в Instagram. Останнім часом через соціальні мережі активно розповсюджувалася гра «Синий кит», зафіксовано декілька випадків самогубства. Правоохоронці МВС України заблокували близько 200 екаунтів користувачів в рамках проведення розслідування.Загрузка...

Оставьте первый комментарий