У Великобританії боротимуться з агресивними фандрайзерами.

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон анонсував законодавче обмеження «неприйнятної» поведінки благодійних фандрайзерів, які використовують наївність та доброту незахищених верств населення задля власного прибутку.

Як повідомлялось раніше, причиною цього виявилася історія літньої Олвії Кук, яка покінчила з собою. ЇЇ близький приятель розповів, що 92-річну жінку постійно «травили» запитами щодо благодійної допомоги. Як він зазначив, вона отримувала більше 30 дзвінків на день після пожертвування через текстове смс у добре відому організацію в Англії.

За словами прем’єр-міністра Великобританії, дії агресивних фандрайзерів та організацій, що їх використовують завдають шкоди репутації всього благодійного сектора. Також він підкреслив, що закон мусить дати гарантії захищеності найбільш вразливим верствам суспільства.

Відповідно до нових правил, благодійні організації з доходом понад 1 млн фунтів стерлінгів будуть змушені публікувати щорічні звіти щодо залучення коштів, включаючи звіт про використання професійних фандрайзингових агенцій. Більше того, організації будуть забов’язані розкрити свої методи збору коштів, щоб показати чи ведуть вони себе належним чином, пише Wakefield Express

Зміни будуть внесені в «Charities Bill» (в перекладі з англійської «Біль про благодійні організації»), який зараз розглядають в Парламенті.

За окремими твердженнями, чотири з найбільших благодійних організацій Великобританії звинувачуються у використанні контактів людей, зареєстрованих в Telephone Preference Service (TPS), яка має захищати їх від отримання небажаних маркетингових дзвінків, повідомляє Sky News.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий