Представники опозиційних фракцій Рійгікогу передали правлінню парламенту проект рішення про вотум недовіри міністру фінансів Свену Сестеру. Уряд закликав керівництво Рійгікогу обговорити питання про недовіру вже в четвер.

Про це повідомляє портал rus.err.ee.

Представники опозиційних фракцій - Партії реформ, Вільної партії і Консервативної народної партії Естонії (EKRE) - вважають, що Сестер довів свою некомпетентність і безвідповідальність в організації державних фінансів. За словами лідера свободник Артура Тальвіка, Сестер не може управляти фінансами Естонії. "Це шизофренічна ситуація - в різних коаліціях Сестер діаметрально змінює свої погляди", - сказав Тальвік.

У свою чергу прем'єр-міністр Естонії Юрі Ратас висловив підтримку Сестверу. за словами Ратас, сильна і єдина команда уряду разом з міністром фінансів Свеном Сестером реалізує продуману політики і позиції правлячої коаліції. Підтримала Сестер і фракція центристів в Рійгікогу. За словами заступника голови фракції і член економічної комісії Еркі Савісаара, у опозиції немає підстав сумніватися в компетенції міністра фінансів.

Щоб відправити Сестер у відставку - необхідний 51 голос. У опозиції в Рійгікогу зараз 45 мандатів з 101. Однак члени фракцій Партії реформ, EKRE і Вільної партії сподіваються, що вотум недовіри підтримають і депутати з правлячої коаліції.Загрузка...

Оставьте первый комментарий