НАТО не готується до війни з Росією фото

Як повідомляє DW, в НАТО заперечили висновки звіту міжнародної організації про можливий повномасштабний конфлікт в Європі за участі країн НАТО і Росії, незважаючи на збільшення військових навчань з обох сторін на тлі конфлікту в Україні.

НАТО відреагувало на звіт організації European Leadership Network під назвою: «Готуючись до найгіршого: чи роблять військові навчання Росії та НАТО більш імовірною війну в Європі?»

Експерти організації дійшли висновку, що все-таки Росія і Альянс прораховують сценарії можливої війни.

12 серпня, речниця НАТО Кармен Ромеро сказала, що: «Військові навчання НАТО не роблять, як припускається у звіті, війну в Європі більш імовірною». Навчання Альянсу, за її словами, мають на меті протилежний ефект – «покращити безпеку та стабільність у Європі у відповідь на зростання російської агресії», уточнила речниця. «Уся військова діяльність НАТО пропорційна, оборонна і цілковито відповідає нашим міжнародним зобов’язанням», — заявила вона.

Ромеро зазначила, що в експертному звіті помилково ставиться знак рівності між навчаннями НАТО і Росії, в той час як Москва анонсувала в 2015 році чотири тисячі військових навчань різних видів, в тому числі і з ядерною зброєю, що в десятеро більше, ніж заплановано навчань у програмі НАТО на цей рік.

Речниця НАТО резюмувала, що Північноатлантичний альянс уже зробив більше, ніж пропонують експерти ELN, запровадивши «нові ініціативи» для підтримування політичних та військових каналів зв’язку з Росією. Також вона додала, що військові навчання країн НАТО, на відміну від російських, анонсуються за місяці наперед і відкриті для спостерігачів, у тому числі російських.Загрузка...

Оставьте первый комментарий