Джордж Озборн: Британії слід повернутися до торговельних відносин з ЄС фото
В першому інтерв’ю після виборів Канцлер Великобританії Джордж Озборн зазначив, що “центральною точкою тяжіння” членства в ЄС є економіка, пише Telegraph . Канцлер впевнений, що після перегляду членства Британії в ЄС подальші відносини повинні відбуватися за концепцією “єдиний ринок вільної торгівлі”. За його словами, “фіксація” економічних аспектів відносин є ключовим приводом “переконати себе, що для Британії правильно лишатися в ЄС”.

Виступаючи в Парижі, містер Озборн анонсував перегляд ключових договорів Британії з ЄС, що є головним завданням урядового плану.

Британія має різні інтереси на Європейскому рівні. Наприклад, переговори щодо кліматичних змін, що відбуваються наприкінці цього року в Парижі. Безпекова робота, яку ми робимо зараз спільно з Францією”, — зазначив Канцлер.

Також містер Озборн заявив, що він працює для того, щоб дати Національним Парламентам “більшу роль” в законах і правилах ЄС.

Як повідомляло Грушевського,5 раніше Прем’єр-міністр Великобританії заявив про готовність провести референдум про членство країни в ЄС.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий