Джеремі Корбін може стати лідером британських лейбористів фото
У Великобританії лейбористська партія побоюється через зростання популярності ультра­лівого політика Джеремі Корбіна. Про це повідомляють у Deutsce Welle.

Після поразки на попередніх виборах, лейбористи знаходяться в пошуках нового лідера. Опитування показали, що Корбін має високий рейтинг і, як наслідок, це викликало негативну реакцію серед лідерів партії, які вважають, що буде катастрофою, якщо лівий політик стане на чолі партії.

Тоні Блер зазвичай знаходиться осторонь кадрових питань, що стосується керівництва партії, але не в цей раз. Колишній британський прем’єр-­міністр вирішив втрутитися і заявив: “Якщо Ваше сердце відчуває прихильність до Корбіна — зробіть трансплантацію”.

Ліз Кендал, один з кандидатів, який конкуруює за лідерство в партії запевнив, що Корбін може перетворити лейбористську партію на британську “Сірізу”.

Нагадаємо, що Джеремі Корбін є депутатом палати громад понад 30 років, який ніколи не обіймав високих посад. Це єдиний член парламенту, який так часто не погоджувався з політикою партії та не піддавався “партійному батогу” (понад 200 голосувань “проти” починаючи з 2005 по 2010 роки). Він виступає за боротьбу проти ядерної зброї та прагне залишити членство в НАТО.

Чим більше керівництво партії перешкоджає йому, тим більше він привертає массову увагу. Люди стоять в черзі, щоб почути його промову. Варто зазначити, що Корбіна підтримують і профспілки.

Чвари лейбористів — це хороша новина для консерваторів. Згідно з опитуваннями, підтримка партії падає, адже 76% респондентів вважають, що нинішній стан лейбористської партії є неприйнятним.

Як передає Daily Telegraph, перемога Корбіна може в подальшому спричинити концентрацію влади в руках консерваторів. 12 вересня відбудеться спеціальна конференція, де членами партії буде вирішено
ім’я переможця.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий