Про це він заявив під час свого Південно-Східного туру в Індонезії, пише The Telegraph.

Прем’єр-міністр попередив іноземних шахраїв та корупціонерів, що вони більше не зможуть «сховати» гроші на ринку нерухомості люкс-класу в Лондоні. Він оголосив про серйозний перегляд правил власності та запропонував відкрити імена власників британської нерухомості, яка була придбана через іноземні компанії. Відповідні зміни будуть внесені в Земельний кадастр восени.

За словами Кемерона, Великобританія розглядається критиками як притулок для «брудних грошей», тому прийшов час «привести наш будинок до порядку». Купівля дорогих особняків в Лондоні з анонімних офшорних рахунків, за думкою урядовця, є легким шляхом «відмивання» великих сум вкрадених грошей для іноземних злочинців й корумпованих зарубіжних лідерів.

«Я хочу, щоб Великобританія була найбільш відкритою країною в світі для інвестицій, але я хочу переконатися, що ці гроші чисті. У Великобританії немає місця для брудних грошей», — підкреслив Прем’єр.

У своєму виступі Камерон згадав справу засудженого шахрая Джеймса Айборі (James Ibori), пов’язаного з імперією нерухомості в Північному Лондоні, який був колишнім губернатором Нігерії. Не оминув увагою він й колишнього очільника таємної поліції Казахстану, пов’язаного з британською власністю в 150 млн фунтів стерлінгів.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий