Депутати бундестагу не їдуть до Криму фото

В німецькій Лівій партії стверджують, що їхні депутати поки не планують відвідувати анексований півострів. А офіційний Берлін вкотре наголосив, що вважає Крим українською територією.

Александр Ной та інші депутати Бундестагу, як раніше повідомлялося російськими ЗМІ, планують відвідати Крим, однак представник фракції Лівої партії спростував цю інформацію у понеділок, 3 серпня, кореспонденту DW.

Як стверджує Александер Ной, його слова з інтерв’ю російському виданню «Известия» були неправильно інтерпретовані. Йшлося лише про можливе обговорення цього питання у фракції в другій половині поточного року, однак «ні позитивної, ні негативної відповіді» депутат не давав. Це ще раз підтверджує те, що дії російських ЗМІ направлені на дестабілізацію обстановки в інформаційному просторі і що варто бути готовим до таких провокацій в майбутньому.

Позиція офіційного Берліна стосовно приєднання Криму до Росії однозначна – це анексія, яка суперечить міжнародному праву. Такої думки дотримується багато представників Лівої партії, однак її парламентська фракція поки однозначно не сформулювала свою позицію. Та навіть така позиція Лівої партії не є такою якою її висвітлюють російські ЗМІ.

В Німеччині, зазвичай, виконавча влада не коментує зарубіжні поїздки депутатів Бундестагу. Заступниця речника федерального уряду Кристіане Вірц, відповідаючи на запитання про наслідки можливого візиту парламентарів у Крим, в понеділок, 3 серпня, сказала, що «з точки зору федерального уряду, такі поїздки в час, коли Крим все ще перебуває окупованим, навряд чи можуть стати внеском у справу подолання конфлікту».

За словами Вірц, Німеччина і надалі розглядає Крим як частину української території, а тому візити німецьких парламентарів на півострів повинні узгоджуватися з урядом у Києві.Загрузка...

Оставьте первый комментарий