В Росії знищуватимуть закордонну їжу фото

Відповідний проект постанови уряду розробили в Мінсільгосп РФ, повідомив ТАСС .

Згідно документу, знищенню підлягатимуть сири, птиця, ковбаси, риба, м’ясо, молоко та інші продукти харчування.

«Розроблено проект постанови уряду РФ, який стверджує правила знищення продуктів, що підпадають під ембарго. Правила встановлюють порядок знищення забороненої до ввезення продукції», — зазначили в Мінсільгоспі.

За задумом міністерства, така продукція підлягає негайному знищенню після оформлення акту- протоколу про факт вилучення. Таке рішення було прийнято за погодженням Володимира Путіна та Дмитра Мєдвєдєва на нараді 24 липня 2015 року. На думку міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова, вантажі із санаційною продукцією, який ввозять через треті країни,  ліпше знищувати, аніж відправляти назад.

«Такі товари, як правило, низької якості і продаються за невеликою ціною«, — зазначив міністр.

Довідка. 6 серпня 2014 президент РФ підписав указ «Про застосування окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації» в якості заходів у відповідь на санкції і для підтримки вітчизняного виробника. У відповідності до цього в Росію заборонено імпортувати яловичину, свинину, овочі і фрукти, м’ясо птиці, рибу, сири, молоко і більшість видів молочних продуктів із США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії та Норвегії.

1 травня 2015 була введена заборона на імпорт арахісу, а 26 травня — живої птиці із США. 4 червня набула чинності заборона на імпорт рибних консервів з Латвії та Естонії. 24 червня 2015 глава РФ підписав указ про продовження продовольчого ембарго до 5 серпня 2016 включно.

Станом на початок липня 2015 року кількість росіян, які не можуть дозволити собі продукти з продуктового кошика та мають дохід нижче прожиткового мінімуму в першому кварталі 2015 року збільшилась на 3,1 млн осіб в порівнянні з аналогічним періодом минулого року й становить 22,9 млн осіб, повідомляє Интерфакс.Загрузка...

Оставьте первый комментарий