У Москві створять «альтернативний уряд України» фото

Група українських політиків і активістів, які втекли з  України і переховуються в Росії, створює «Комітет порятунку України». Як повідомляє «Газета.Ru», ця структура покликана «скласти альтернативу українському уряду».

Презентація комітету призначена на четвер, 30 липня. Знаково, що вона пройде в Москві, в готелі «Україна».

На цьому заході будуть представлені члени альтернативного кабінету міністрів (його нібито збирається очолити колишній прем’єр України Микола Азаров, якого в Україні звинувачують у зловживанні владою), а також альтернативний кандидат в президенти України. Останнім нібито стане колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів Володимир Олійник.

У чому сенс висунення «кандидата в президенти» (враховуючи, що президентських виборів на Україні найближчим часом не планується), не уточнюється.

За інформацією видання, проект зі створення українського «уряду у вигнанні» узгоджений з російським керівництвом. До створення «уряду у вигнанні» Микола Азаров закликав ще на початку 2015 року.

«Я думаю, що представницький орган, який представляв би інтереси величезної кількості людей опозиційного спрямування, які були змушені виїхати з країни, але мають і знання, і досвід, мають, що сказати українському народу, такий орган необхідний», — заявляв він.

Завданням такого «уряду», за його словами, стане розробка «концепції розвитку країни».

За матеріалами Slon.ruЗагрузка...

Оставьте первый комментарий