Росія посилила міграційні правила для українців фото

РФ продовжила термін міграційних пільг українцям з підконтрольних сепаратистам територій.

А з 1 серпня  — посилила міграційні правила для громадян України, відмовившись від «преференцій», введених після початку бойових дій на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні Федеральної міграційної служби РФ.

Виняток залишається тільки для громадян України, які перебувають на підконтрольних сепаратистам територіях Донецької та Луганської областей.

«Вважаємо за доцільне продовжити термін преференцій для громадян, які прибули в Росію з постраждалих від бойових дій територій Донецької та Луганської областей України. Решті громадян України надаємо можливість без виїзду з території Російської Федерації знаходитися ще 90 діб і безперешкодно отримувати дозвільні документи на роботу, як і для всіх громадян країн-учасниць СНД, з якими встановлені безвізові відносини» , — йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що термін перебування на території Росії українців, які не встигли оформити документи, продовжено на 90 діб.

Нагадаємо, в червні в ФМС РФ повідомили, що понад 336 тисяч жителів сходу України отримали тимчасовий притулок і статус біженця в Росії.



Загрузка...

Оставьте первый комментарий