Путін прискорив парламентські вибори фото

Вибори до Державної Думи все таки перенесли. В середу, 15 липня, Президент Російської Федерації Володимир Путін все таки підписав закон про перенесення виборів до Державної Думи з грудня 2016 року на третю неділю вересня 2016 року.

Даний законопроект був ініційований спікером Держдуми та лідерами фракцій ЕР, СР та ЛДПР. Необхідність перенесення аргументували тим, що у грудні несприятлива погода, тому виборці не охоче прямуватимуть на дільниці. Інша причина — важливість прийняття державного бюджету парламентарями сьомого скликання, адже виконувати даний бюджет доведеться саме їм. Варто наголосити, що навколо закону невчухали суперечки. Представники Компартії вказували на суперечність законопроекту основному закону країни, проте Конституційний Суд РФ вирішив інакше та дозволив перенесення.

Цікаво, що за дострокове припинення повноважень депутати Держдуми шостого скликання отримають компенсацію у розмірі більш ніж 713 млн російських рублів. Більше того, нинішнім депутатам, яких не буде обрано в Державну Думу сьомого скликання, залишать гарантії недоторканості до 4 грудня 2016 року включно.Загрузка...

Оставьте первый комментарий