Очищення вогнем, або як заборонену продукцію з ЄС в Росії знищували фото

У Росії знищена перша партія продуктів, які потрапили під ембарго. Операція з ліквідації десятків тонн свинини, ймовірно, з ЄС, пройшла в Самарській області. І вже незабаром Росія може розширити перелік держав, включених до антисанкціонного списку. Як повідомив прес-секретар президента Дмитро Пєсков, глава держави, швидше за все, підтримає цю пропозицію.

Білгородським митникам ці коробки відразу ж здалися дивними. Начебто «сало свиняче заморожене українське». Та й завезено звідти. Але під одною етикеткою — виявилася ще одна, яка вказувала зовсім на інше. Як розповів начальник відділу ветеринарного нагляду Управління Россільгоспнагляду по Білгородській області Андрій Панченко, цей продукт був вироблений в Данії і призначений для реалізації на території України.

Стали шукати документи на данського виробника. Але їх не виявилося. Просили у сусідів — але й там тиша. Тоді запросили експертів з Россільгоспнагляду. І, відповідно до інструкції, всі 35 тонн відправили в піч. «Будь-який продукт без документів — загроза безпеці. І підлягає знищенню», — говорить Панченко.

Як пояснили в Россільгоспнагляді, — вони й раніше знищували ту контрабанду, господар якої не був відомий. Тепер, з 6 серпня, будуть знищувати все, що піде в обхід контрсанкцій. З Європи, Канади, Америки та Австралії.

А в Уряді вже думають над тим, щоб розширити цей список. У відповідь на приєднання до антиросійських заходів — Албанії, Чорногорії, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії, Грузії та України.

«Мова йде про декілька держав, так що просив би Міністерство сільського господарства і апарат уряду це питання прояснити остаточно, і в разі необхідності підготувати звернення уряду і зміни в ті акти, які ми приймали, і пропозиції щодо доповнення Указу президента», — сказав голова уряду Дмитро Медведєв.

В кабміні виправдовуються, що ці заходи спрямовані на активізацію імпортозаміщення та дають шанс російським виробникам. Також, з 10 серпня на в’їзді в Росію будуть посилено перевіряти всі квіти з Нідерландів і паралельно розвивати квітковий бізнес. Такий шанс голландські квіткарі російським теж дали.

За матеріалами Vesti.ruЗагрузка...

Оставьте первый комментарий