Бундестаг ускладнив законодавство щодо біженців фото

Сьогодні, 25 лютого, Бундестаг ухвалив другий пакет законів щодо біженців. За підтримку законопроектів проголосувало 429 депутатів, у свою чергу 147 висловились проти.

Нововведення у законодавстві передбачають пришвидшення розгляду заявок на отримання притулку для осіб, що хочуть отримати статус біженця. Особам, що підпадають під так званий "додатковий захист", тобто не зазнають особистого переслідування, доведеться чекати на возз'єднання сімей два роки. Також це стосується і неповнолітніх шукачів притулку, хоча в залежності від кожного окремого випадку можуть бути виключення.

Крім того, Марокко, Алжир та Туніс потрапили до списку країн безпечного походження.

Прийняті закони передбачають жорсткішу процедуру депортації хворих. Уникнути депортацію з країни зможуть тільки ті особи, які мають серйозні хвороби. Також законом передбачається швидке видворення іноземців, які вчинили злочин.

Нагадаємо, що уряд ФРН затвердив другий пакет законів 3 лютого. Перший пакет законів щодо біженців вступив в дію 1 листопада 2015 року, у відповідності з яким передбачається пришвидшення процедури надання притулку та депортації та зменшення грошових стимулів для економічних мігрантів.Загрузка...

Оставьте первый комментарий