Бундестаг ухвалив бездефіцитний бюджет на 2016 рік фото

Німецький парламент більшістю голосів ухвалив федеральний бюджет на 2016 рік. На прийом біженців передбачено вісім мільярдів євро. Значно збільшать видатки на розвиток інфраструктури.

Німецький Бундестаг у п'ятницю, 27 листопада, більшістю голосів ухвалив бездефіцитний федеральний бюджет на наступний 2016 рік. Як повідомляє інформагенція AFP, проект кошторису підтримали 466 депутатів, проти були 114. Міністр фінансів ФРН Вольфґанґ Шойбле після голосування заявив про виняткову важливість стабільної економічної та фінансової політики уряду з огляду на виклики, що ставить перед Німеччиною криза біженців.

Пріоритетними напрямками видатків наступного року міністр фінансів назвав "освіту, дослідницьку діяльність та інновації", а також пообіцяв значне збільшення коштів на модернізацію та розвиток інфраструктури країни.

Втретє бездефіцитний бюджет

Загалом затвердженим у п'ятницю бюджетом на 2016 рік передбачені видатки на федеральному рівні в 316,9 мільярдів євро. Збільшення видатків на біженців, однак, не має призвести до зростання державного боргу. Цього, за оцінками Мінфіну, вдасться досягнути за рахунок сприятливої кон'юнктури та низьких відсоткових ставок за кредитами, а також за рахунок понад шестимільярдного резервного фонду з 2015 року. У вересні канцлерка Німеччини Анґела Меркель виключила можливість підвищення податків для фінансування витрат на утримання сотень тисяч біженців, яких має намір прийняти Німеччина.

Дорогі транспортні шляхи Німеччини

З восьми мільярдів євро, передбачених на прийом біженців, більше половини піде на дотації землям і громадам, решту коштів спрямують головно на фінансування додаткових адміністративних витрат та витрат у сфері безпеки. За повідомленням інформагенції dpa, наступного року ФРН очікує на прибуття додатково 800 тисяч біженців.

Німецький парламент вже третій рік поспіль ухвалює бездефіцитний федеральний бюджет. Водночас усі федеральні землі живуть також і за власними кошторисами. Значна частина видатків у країні фінансується із земельних та місцевих бюджетів.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий