Використання матеріалів

Правила використання матеріалів онлайн-видання «Грушевського,5″

1. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті «Грушевського,5″ належать онлайн-виданню. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо.


2. Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті видання «Грушевського,5″, за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу.


Для друкованих видань передрук матеріалів онлайн-видання «Грушевського,5″ дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редактора.


Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».


3. Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.


4. У разі порушення будь-якого пункту цих правил, «Грушевського,5″ залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.