® PrimeDent - озброєні до зубів, щоб зберегти ваші посмішки фото

Час звикати до найкращого. Адже в питаннях здоров’я не має бути компромісів. 

        Сімейна стоматологічна клініка PrimeDent:       

  • це багатопрофільна клініка, що оснащена коштовним новітнім обладнанням,
  • це стерилізація за найвищими європейськими стандартами,
  • це талановита команда досвідчених професіоналів.

Ми досягаємо суттєвих результатів, вирішуючи задачі різних поколінь однієї родини, завдяки знанням про спадковість серед її членів та індивідуальну історію візитів кожного пацієнта.

Особливо важливо виробити звичку вчасних профілактичних візитів до клініки у дітлахів. Адже нема ніякого сенсу чекати на появу зубного болю у малюка і, таким чином, викликати негативне ставлення до стоматології на все життя.

Ми зберігаємо історії хвороб кожної родини і кожного пацієнта із самого дитинства на все життя. Завдяки цьому ми гарантуємо, що стоматологічні проблеми в нашій клініці вирішуються максимально ефективно, вдало і безболісно. Окрім того, наші спеціалісти регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації, здобуваючи нові навички і знання на семінарах, практикумах та конвенціях в Україні та за її межами.


Снимок экрана 2016-11-28 в 15.13.26.png

Дзвоніть нам прямо зараз за номером 067 495 77 47, якщо Ви маєте будь-які питання стосовно нашої роботи і Вас залюбки проконсультують. А краще – одразу записуйтесь на консультаційний прийом всією родиною, де ми подбаємо про Ваші здорові посмішки!Загрузка...

Оставьте первый комментарий