Деякі ЗМІ підрахували, що весілля Гелетея тягне на 1,5 мільйона гривень, що приблизно втричі перевищує задекларований прибуток голови держохорони. Однак у коментарі ТаблоID сам Гелетей заявив, що ця сума значно перебільшена, мовляв, святкували вузьким колом і без виступів зірок. 

Весілля 22-річного сина Гелетея відбулося на даху 5-зіркового готелю "Прем’єр Палас" з виїзною церемонією. Фото з події можна знайти в Instagram друзів молодят за тегом готелю. 

c61c306-clipboard06.jpg

У деяких ЗМІ пишуть, що гостей весілля розважав гурт "Друга ріка", але пан Гелетей заявив, що ніяких зіркових груп не було.

Щоправда, факт того, що вечірку вів Юрій Горбунов, Гелетей підтвердив. Як дізнався ТаблоID, Горбунов бере за корпоратив у середньому 5 тисяч доларів, тобто понад 100 тисяч гривень. 

4a5512d-clipboard04.jpg

Конкретних цифр вартості весілля Гелетей не називав, але запевнив, що 1,5 мільйона гривень, про які пишуть у пресі, у кілька разів перевищена сума.

Свій вибір місця проведення весілля Гелетей пояснив тим, що просто поруч із готелем живе. Також голова держохорони зауважив, що президента Петра Порошенка на весіллі не було, бо він їздив на ювілей до батька. 

f8a13e9-clipboard01.jpg

До речі, новоспечена невістка Гелетея Дарина - світова призерка змагань з бальних танців і юрист за освітою. 
Загрузка...

Оставьте первый комментарий