депутат Михайло Гаврилюк одружився фото

Один з найвідоміших персонажів Майдану, а нині депутат Ради, козак Михайло Гаврилюк одружився. 36-річний чоловів узяв заміж 22-річну студентку на ім'я Ярина. 

Про весілля Гаврилюка, яке днями відбулося у Коломиї, пише "Дзеркало Коломиї". 

Новоспечене подружжя влаштувало вечірку в ресторані, куди Гаврилюка і його молоду дружину прийшли привітати депутати як народні, так і місцевого "розливу". Із новою дружиною нардеп познайомився саме під час подій на Майдані. Дівчина - студентка одного з вузів Києва - активно брала участь у протестних акціях у столиці.  

Про кохану Михайло зізнався лише на початку травня в одній з телепрограм. "Моя принцеса серця – чарівна. Вона сама з Коломиї. Але живе і навчається в Києві", - казав тоді чоловік.

"Люблю її називати "школьніца". Вона нервується через це. Їй буде 22 роки", - додав він.
Сама Ярина дещо писала про коханого. Щоправда, нині свою сторінку в соцмережі видалила. Але цитату дівчини наводить "Страна.юа". 

"Я знаю його досить добре. З усією впевненістю можу сказати, що кращої, мудрішої, справедливішої і чеснішої людини я не зустрічала і навряд чи колись зустріну... Вірю, що ти на правильному шляху і знаєш, що тебе не зламає наклеп журналістів і хочу щоб про це знали всі", - писала Ярина.

Пара зустрілася під час подій на Майдані

Дівчина стала другою дружиною Гаврилюка. Від першого шлюбу нардеп має сина-підлітка. 
"12 років тому я був одружений. Мав сім’ю, дружину, в нас народився син. Але така ситуація склалася в нашій країні, що мені довелося їхати по заробітках. І я не завжди знаходився вдома. Їздив колись на роботу і в Росію. Треба було десь заробити кошти, прогодувати сім’ю", - розповідав він. 

"І як кінцевий результат, заробітки привели до розлучення і розпаду сім’ї. Чому так сталося, я б не хотів говорити. У всіх бідах виню тільки себе. З сином спілкуюся і допомагаю йому", - пояснив Гаврилюк.
До слова, саме Оксані Михайло завдячує своїм оселедцем. 

"Сама підстригаю Мішу машинкою, і якось лишила чуба. Коли починаю його ревнувати, то можу пригрозити цього чуба вирвати", - жартувала жінка під час інтерв’ю виданню "Вести".Загрузка...

Оставьте первый комментарий