The Wall Street Journal, як бути успішним протягом 127 років фото

The Wall Street Journal - одне з найбільших і найвпливовіших американських видань. У 2010 році щоденний тираж газети становив 2,1 млн примірників і 400 тис. Платних підписок в Інтернеті. Друкуються новини політики, економіки, фінансів, аналітики, культури.

Видавництво WSJ, було засновано в 1874 репортерами Чарльзом Доу, Едвардом Джонсом і Чарльзом Бергстрессером. На початку своєї діяльності WSJ друкував «Average», перший з кількох індексів запасів і цін облігацій на Нью-Йоркській фондовій біржі.

info-DJTimeline0706-WSJ1889.jpg

Назва газети безпосередньо пов'язано з Уолл-стріт, вулицею Нью-Йорка і фінансовим центром США. Саме видання присвячено в першу чергу американським і міжнародним діловим і фінансовим новин.

2000-ні роки стали гіршими для газети, цього послужила невдалої електронна інформаційна служба «Telerate», через виникнення багатьох інтернет-компаній, рецесія, що послідувала за терористичними атаками 11 вересня 2001 року. Викрадення і вбивство репортера Деніела Перла в січні 2002, змусила продати акції компанії австралійцю-магнату ЗМІ Руперто Мердоком.

З 1996 року було розпочато роботу над створенням інтернет-версії WSJ. Цей сайт вважається найбільшим платним новинним ресурсом в Мережі, який поширює повідомлення більш ніж 980 тисячам передплатників в середині 2007 року. У травні 2008 року річна підписка на онлайн-випуск The Wall Street Journal коштувала $ 119 для тих, хто не був підписаний на друковану версію.

30 листопада 2004 року Oasys Mobile і «Уолл-стріт джорнел» запустили додаток, яке дозволило користувачам отримувати доступ до змісту «Уолл-стріт джорнел - Онлайн» через мобільний телефон.

wall_street_journal_ipad_hero.jpg

Газета отримала дві перші Пулітцерівські премії за редакторські колонки в 1947 і 1953 роках. Ось як вона описує історію своїх передових статей: «Вони об'єднані мантрою" вільні ринки і вільні люди ", принципами, зазначеними в знаковому 1776 році Декларацією незалежності Томаса Джефферсона і" Багатством націй "Адама Сміта. Так, і в минулому столітті і в наступному "WSJ" стоїть за вільну торгівлю і стійку валюту; проти руйнівного оподаткування та указів королів та інших колективістів; і за окрему автономію проти диктаторів, сутенерів (малося на увазі сюзеренів?). Якщо ці принципи здаються безумовними в теорії, застосування їх в наш час є часто немодним і спірним.»

The-Wall-Street-Journal-Logo.jpg

Історична позиція роз'яснює консервативність редакційної смуги газети: «На редакційній смузі ми не робимо вигляд, що йдемо посередині дороги. Наші коментарі та інтерпретації зроблені з певної точки зору. Ми віримо в людини, його мудрість і його благопристойність. Ми виступаємо проти будь-яких порушень індивідуальних прав, чи відбуваються вони від спроб приватної монополії, монополії профспілки або від зростаючого уряду. Люди скажуть, що ми є консервативними або навіть реакційними. Ми не дуже цікавимося навішуванням ярликів, але якби ми мали вибрати один, ми сказали б, що є радикальними ». (Вільям Грайз, 1951)

Щодо проблем міжнародної політики і національної безпеки, редакційна смуга «WSJ» знаходиться прямо в неоконсервативної таборі, наприклад, підтримуючи тривалу присутність американських військ в Іраку та законності табору в затоці Гуантанамо.

Загрузка...

Оставьте первый комментарий