Покемони підкорюють світ  фото

Масові відставки, нові лідери, безперервні війни, революції і теракти, економічна нестабільність, що скачуть в ціні біржові активи - останні кілька місяців новинні зведення більше нагадують фантастичний роман чи голлівудський блокбастер, але все це відходить на другий план якщо тобі треба зловити покемона.

Мобільна гра Pokemon Go вийшла всього в декількох країнах, але це не заважає їй зводити з розуму людей по всьому світу і потрапляти в новинні стрічки майже на всіх мовах світу. У грі Pokemon Go користувачі шукають потішних монстрів, розкиданих в віртуальному світі, накладеному на карту навколишньої місцевості.

За кількістю пошукових запитів покемони вже обігнали за популярністю порнографію і майже наблизилися до самого піку пошуку по слову "Брексит", що стався на ранок після британського референдуму про вихід з Євросоюзу.

За перший тиждень про гру Pokemon Go було написано понад 15,3 млн твітів.

Цілком очевидно одне: люди стали набагато частіше виходити з дому і набагато більше рухатися, особливо по незвичним маршрутами. Виробники фітнес-трекерів і додатків для здорового способу життя зареєстрували потужний стрибок фізичної активності користувачів за минулий тиждень. 

активнiст_.png

Один з гравців розповів в соцмережах, що один з "покестопов" (місць в грі, де можна безкоштовно отримати корисні предмети) виявився якраз на меморіальній лавці з написом в пам'ять про його померлого брата: "Напевно він би саме так і хотів".

Інша дівчина, ловлячи покемонів у Вайомінгу, випадково виявила тіло людини.

Крім того, Pokemon Go допомагає і з психологічними проблемами. Багато людей, у яких були проблеми з депресивним станом, тривогою, і вони боялися спілкуватися з людьми, гра допомогла їм вийти на вулицю і розвіятися, за що вони дуже вдячні.

Гра Pokemon Go може допомогти в боротьбі з депресією, але також здатна завдати шкоди гравцеві. За її вини деякі користувачі потрапляли в аварії і піддавалися пограбувань. Щоб запобігти подібним інцидентам, поліція Нью-Йорка опублікувала коротку інструкцію з безпеки при грі в Pokemon Go.

"Коли ви воюєте, тренуєтеся або ловите свого Покемона, пам'ятайте, що ви перебуваєте в реальному світі, - свідчить повідомлення поліцейського департаменту міста в Twitter. - По всій країні лихоманка Pokemon Go привела до аварій, травм і навіть злочинів, в яких підозрювані встановлювали фальшиві покестопи ".

застереження.jpg


Музеї та цвинтарі, як і багато інших пам'ятних місць, використовуються в якості об'єктів в грі з доповненою реальністю Pokemon Go, саме тому Меморіальний музей Голокосту у Вашингтоні і Арлінгтонське національне кладовище попросили своїх відвідувачів утриматися від лову покемонів на своїй території.

На відео нижче, наприклад, гравці помітили в парку вкрай рідкісного покемона Вапореона і кинулися за ним. Деякі кидали машини прямо на дорозі, щоб зловити монстра і додати його до своєї колекції. 


Гра не обійшла стороною і українську політичну верхівку. Полтавські чиновники теж полюють на покемонів, але в незвичайних місцях, наприклад, в кабінетах голови Полтавської обласної адміністрації Валерія Головка і його заступника Андрія Песоцького. У кабінеті голови Полтавської області оселився покемон бульбазавр. 

полтава.jpg

А ось в Росії, жителя міста Гаврилов Посад Івановської області Сергія Напалкова засудили до напівроку колонії за крадіжку електричної плити, трьох кілограмів цукру, будильника, двох лампочок, електричного чайника і двох скляних кухлів з малюнком «покемон» з чужого будинку.Загрузка...

Оставьте первый комментарий