Очевидно, Тіллерсон – умілий і досвідчений керівник, який керував однією з найбільших у світі компаній, і, при цьому, знав основні проблеми та лідерів у всьому світі. Але один із цих лідерів – Путін, із яким Тіллерсон за два десятиліття уклав достатньо угод, щоб отримати Орден Дружби Росії. Він був затятим противником санкцій проти Росії, які, за його підрахунками, коштували компанії $ 1 млрд.


Факт перший.
Тіллерсон виступає проти антиросійських санкцій. У травні 2014 року він заявив, що економічні санкції не впливають на бізнес компанії Exxon у Росії і що санкції неефективні. Він пообіцяв, що донесе свою позицію до влади США.

Факт другий. Тіллерсон отримав у 2012 році від рук російського президента Володимира Путіна Орден дружби – одну з найвищих державних нагород РФ.

Факт третій. У 90-х роках Рекс Тіллерсон працював у Росії і представляв інтереси нафтової компанії Exxon у цій країні.

Факт четвертий. Стан майбутнього голови Державного департаменту США становить $27 млн.

Факт п’ятий. Журнал Forbes двічі вносив Тіллерсона у список найвпливовіших людей світу. У 2014 році він посів 20-е місце, а в 2015 році – 25-е місце. Дональд Трамп на останній зустрічі з мільйонером у неділю, 11 грудня, також називав американського бізнесмена людиною світового класу.

«Він знає багатьох світових гравців, і вони з ним теж знайомі», – сказав він.

Факт шостий. У Тіллерсона є противники в команді Трампа. Відповідно до джерел CNN, проти його кандидатури виступав оголошений керівник президентської адміністрації Рейнц Прібус.

Факт сьомий. Сім’я Тіллерсона вважає себе віруючими християнами. Вони спонсорують діяльність Національної асоціації конгреціоналістських християнських церков (протестанти).

Факт восьмий. Тіллерсон є противником ЛГБТ-спільноти. Під час перебування головою організації бойскаутів, він противився тому, щоб у бой-скаути брали геїв.

Факт дев’ятий. Американський бізнесмен є затятим прихильником вільних торговельних відносин із Мексикою, Канадою, країнами Східної Азії, у цьому його позиція прямо протилежна Трампу.

Факт десятий. Рекс Тіллерсон не має дипломатичної освіти. Він закінчив Техаський університет за фахом цивільне будівництво, отримавши ступінь бакалавра. Тіллерсон також ніколи не перебував на дипломатичній службі.

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий