Валерія Єгорова – молода надія Олега Ляшка фото

Валерія Єгорова – нова політична постать, нове ім’я в українській політиці, кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка. З якою метою дівчина йде на місцеві вибори, що планує змінити в рідному місті та з якими обіцянками звертається до виборців?

Валерія, у такому молодому віці Ви вже засновник та голова громадської організації «Молодіжна перспектива». Зрозуміло, що, не поставивши перед собою високу мету, досягти успіхів неможливо. Розкажіть, будь ласка, що Вас надихнуло на створення громадської організації та стало поштовхом для діяльності на користь людям?

«Молодіжну перспективу» було створено мною рік тому. Своєю місією голови громадської організації я вбачала і вбачаю розвиток України шляхом надання молоді можливостей для реалізації своїх ідей та проектів. Головне завдання, яке стоїть перед «Молодіжною перспективою» – це високоякісна консультативна допомога молоді щодо просування їхніх громадських/соціальних/бізнес-проектів. А найбільше мене надихає те, що своєю діяльністю ми сприяємо зародженню та становленню нової молодіжної еліти!

Ви створюєте «соціальні ліфти» для молоді, але підґрунтям для професійного розвитку людини, звісно, є освіта. Самі Ви маєте дві вищі освіти, а якою ж, на Ваш погляд, має бути освіта громадського діяча чи політика-початкцівця?

Насправді, для того щоб займатися громадською діяльністю, вищу освіту здобувати необов’язково, головне тут – мати добре серце. Однак із політикою дещо складніше, оскільки вона потребує фундаментальних знань з багатьох галузей. На мою думку, для старту політичної кар’єри людина обов’язково повинна мати принаймні одну профільну освіту. Все залежить від того, у якій сфері управління країною людина хоче себе реалізувати. Наприклад, для законотворчої діяльності це буде юридична освіта, а для роботи у Мінфіні – економічна.

Законотворчість – фундамент усіх внутрішньополітичних справ країни, а який інструмент є найефективнішим у справах зовнішньої політики?

Найважливішим засобом зовнішньої політики була, є і буде дипломатія, адже зовнішня політика – це взаємовідносини держав у рамках власних інтересів. І надзвичайно важливим лишається уміння без загострення конфліктів уміло відстояти міжнародний вектор розвитку своєї країни.

Зовнішньополітичний вектор визначають президент та МЗС, а чи можуть громадські діячі-початківці або прості громадяни брати участь у цьому процесі?

Зовнішня політика – це широкий спектр справ та питань, і участь в ній беруть не лише державні менеджери, а й прості українці. Купити пляшку італійського вина, обміняти 50 доларів на гривні, прочитати трьохтомник Черчилля – це все маленькі аспекти великої зовнішньої політики, частинками якої є кожен громадянин, в тому числі я і Ви.

На місцевих виборах, що чекатимуть на українців 25 жовтня, Ви балотуєтеся до Київради від Радикальної партії Олега Ляшка за округом, що знаходиться в Оболонському районі. Чому саме цей район Ви бажаєте представляти та на вирішенні проблем якого характеру плануєте сконцентрувати свою діяльність?

З цим районом поєднані найтепліші спогади мого дитинства, пов’язані зі столицею. На Оболоні живе моя бабуся. Щоразу, приїжджаючи до Києва на шкільні канікули, я гостювала у неї. Саме з Оболоні почалося моє давнє знайомство з Києвом.

_DSC0085аб_2.jpgЗа час мого столичного життя Оболонь стала для мене по-справжньому рідною. Не буду кривити душею, місцевість для проживання я спочатку обирала за естетичними вподобаннями та поблизу з бабусею, яка завжди підтримає та порадить, як правильно вчинити в тій чи іншій життєвій ситуації.

А як приємно гуляти оболонськими парками, милуватися заходами сонця над Дніпром. Я не просто звикла до цього району, я його щиро полюбила – його дивної краси будинки, природу, людей… Але навіть у такому закоханому стані не відчути на собі закоренілі проблеми району було важко. Мені гірко розуміти, скільки часу та ресурсів було згаяно на фальшиві «покращення». Оболонь потребує справді радикальних змін!

Моя діяльність у столичній раді буде сконцентрована на проблемах соціальних та демографічних. Я хочу і мушу захистити тих, хто найбільше цього потребує, та й у час війни це питання стає дошкульним ледь не для кожної родини. Євромайдан навчив громаду гуртуватися, однак нам все ще не вистачає єдності і сили волі народних обранців, щоб допомогти родинам вимушених переселенців, захистити дітей загиблих воїнів АТО та підтримати на рівні міста родини мобілізованих громадян.

Болючі питання для Оболоні – це незаконно завищені тарифи та вкрай погане виконання ЖКГ своїх обов’язків: занедбані переходи, непрацюючі ліфти, відсутність елементарних пандусів для колясок… Можна довго перераховувати проблеми, але мало їх усвідомлювати – їх потрібно вирішувати. Комунальне господарство – це окремий напрям діяльності, що потребує глибокого вивчення та швидкої радикальної допомоги. Але нам жити на Оболоні, і кому ж як не нам займатися її благоустроєм!

У моїх мріях Україна інша – мирна, квітуча, із міцною об’єднаною громадою та громадянським суспільством. Оболонь може стати гідним прикладом для всіх інших районів, а я, у свою чергу, докладу всіх можливих зусиль, аби допомогти своїй Оболоні стати зразковою!

Ваша громадська діяльність завжди була доповнена ідеологією. Завзята боротьба та безкомпромісне відстоювання ідей Радикальної партії – постійні супутники Вашого життя. Чому саме цій політичній силі Ви віддали перевагу?

Лідер партії Олег Ляшко – це зразок для українського політикуму: українець, патріот, професіонал найвищого ґатунку, який не боїться боротися проти системи. Політичне життя мінливе, а принципи Радикальної партії як були, так і є націленими на поліпшення життя простих людей. Я бачу результат роботи команди, я бачу реальні зміни, бачу справжню боротьбу за справедливість. Хіба є хоч одна політична партія, що стільки зробила для народу?! Я вірю у радикальні зміни в українському суспільстві, тому я з РПЛ.

Радикальна партія оголосила курс на повну «дерегіоналізацію» місцевих органів влади. РПЛ не включає у списки кандидатів до місцевих рад колишніх «регіоналів» та комуністів. Людям, які займали посади чи публічно виступали в підтримку Януковича, місце за ґратами, а не у місцевих органах влади.

Доказом плідної роботи є діяльність фракції РПЛ у Верховній Раді. За аналітичними даними авторитетного ділового видання, троє народних депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка очолили список найбільш ефективних законотворців. Перше місце – Олег Ляшко, друге – Віктор Галасюк, третє – Віктор Вовк.

Як Ви потрапили до Радикальної партії?

Минулої осені я познайомилась з Олегом Валерійовичем на одному політичному заході та одразу розповіла йому про своє щире бажання бути частинкою його команди та допомагати працювати на благо України. Дякувати Богу, він дав мені цей шанс. Про що я не жалкувала жодної секунди.

Валерія, Ви підтримуєте партійні настрої і відстоюєте позицію лідера й однопартійців на акціях, мітингах та протестах, однак, як доводить досвід останніх місяців, все частіше такі заходи стають небезпечними як, наприклад, протест 31 серпня під Верховної Радою. Як це – свідомо наражати себе на небезпеку?

На жаль, у сьогоднішніх реаліях мирні протести штучно перетворюють на кроваві бійні. Ніколи не знаєш, чим завершиться сьогоднішня акція, і це насправді страшно. Але саме такої мети – тотального страху заходів протестів – і хотіли досягти диктатори на шляху придушення свободи слова. Чесно – я не боюся, бо я вірю у світле українське майбутнє і чітко знаю, що радикальних змін можливо досягти лише силою духу!Загрузка...

Оставьте первый комментарий