В Україні 600 мільярдів кубів доведених запасів газу


14.11.2017 06:17:00Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон заявив, що в Україні 600 млрд кубометрів доведених запасів газу.

Про це він сказав в ході круглого столу в понеділок.

За його словами, Україна перебуває на третьому місці в Європі за обсягами розвіданих запасів газу після Норвегії та Нідерландів.

"Доведених запасів в Україні – 600 млрд кубометрів. Однак на сьогодні держава видобуває лише 3,5% від доведених запасів", - сказав Кістіон.

"Прийнята Концепція розвитку газовидобувної галузі, відповідно до якої до 2020 року ми маємо досягнути не менше 27 млрд кубів щорічного видобутку українського газу. Наша кінцева ціль – міжнародний газовий хаб", - підкреслив віце-прем’єр.

Це, на думку Кістіона, ідеальна перспективна модель газового ринку України, яка відкриває великі перспективи.

"Розбудова газового хабу – це кропітка довгострокова робота. Досвід країн Європи та США каже, що для створення повноцінного газового хабу потрібно 10-15 років. "Створити чудо" за 2-5 років в Україні неможливо. Але уряд над цим працює", - резюмував віце-прем’єр.

Раніше голова УГВ Олег Прохоренко заявляв, що до 2020 року Україна збільшить видобуток газу та зменшить його споживання, що дозволить більше не імпортувати "блакитне паливо".Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров