Розпочався конкурс на посади незалежних членів наглядових рад “Укренерго” та “Укразалізниці”


24.04.2018 14:07:0023 квітня Уряд оголосив про початок конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядових рад державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго” та публічного акціонерного товариства “Українська залізниця”.

Для наглядової ради кожного з підприємств на конкурсі оберуть по чотири незалежних члени (таким чином, всього буде обрано 8 незалежних членів). Загалом кожна із наглядових рад складатиметься із 7 членів (по чотири незалежних члени та по три представники держави).

Як відомо, конкурс відбуватиметься за оновленою процедурою. Зокрема, усіх кандидатів оцінюватиме фахівець з добору персоналу. Для НЕК “Укренерго” та ПАТ “Укрзалізниця” фахівцем з добору персоналу було обрано міжнародну рекрутингову компанію “Odgers Berndtson”.

Рекрутингова компанія визначить п’ять найкращих кандидатів для кожної позиції на кожному підприємстві та представить результати своєї роботи Комісії з відбору при Секретаріаті КМУ. Комісія подасть на розгляд Номінаційного комітету від трьох до п’яти претендентів на кожну вакансію незалежного члена наглядової ради. При цьому більшість претендентів, що подаються Комісією з відбору, повинні бути з-поміж кандидатів, визнаних фахівцем з добору персоналу найкращими.

Номінаційний комітет заслухає претендентів та рекомендує обраних ним кандидатів до призначення незалежними членами наглядових рад “Укренерго” та “Укрзалізниці”.

Надіслати свої документи для участі в конкурсі можна до 14 травня. Результати відбору будуть оприлюднені до 3 липня 2018 року. 

З вимогами до кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради НЕК “Укренерго” можна ознайомитись тут: https://bit.ly/2JnHwEX
З вимогами до кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ “Укрзалізниця” можна ознайомитись тут: https://bit.ly/2HF3nKP

Довідково

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Номінаційний комітет) – колегіальний орган, який складається з 4 членів з правом голосу (представників Уряду) та 4 членів з правом дорадчого голосу (незалежні недержавні експерти).

Членами Комітету з правом голосу є:

- Міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, 
- перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов,
- перший заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова,
- керівник органу управління держпідприємства (представник змінюється для кожного конкурсу; у випадку “Укренерго” – Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик або делегований ним заступник, у випадку “Укрзалізниці” – Міністр інфраструктури Володимир Омелян або делегований ним заступник).

Незалежними членами Номінаційного комітету є:

- Директор представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунер, 
- постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман,
- Голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC)  в Україні та Білорусі Джейсон Пеллмар,
- бізнес-омбудсмен в Україні Альгірдас Шемета.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров