Фонд гарантування повернув НБУ 400 мільйонів гривень кредиту


12.08.2017 19:26:0010 серпня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснив дострокове погашення частини кредиту Національного банку у сумі 400 млн гривень.

Про це йдеться у повідомленні Фонду.

Як наголошується, завдяки надходженням від реалізації активів банків, що перебувають у процесі ліквідації, відбулося поповнення коштів Фонду на рівні, достатньому для забезпечення безперебійної роботи, як мінімум, до кінця 2017 року.

За розрахунками Фонду, створеного запасу коштів достатньо для погашення частини кредиту Національного банку, що був залучений у 2014 році.

"Таке погашення не несе загрози фінансовому стану Фонду у найближчій перспективі, зменшує витрати на обслуговування боргу та є першою ознакою стабілізації системи гарантування", - заявили у прес-службі.

Як повідомлялося, Фонд гарантування винен Національному банку понад 9 млрд гривень і Міністерству фінансів - понад 60 млрд гривень.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров