5 цитат року, що минає

Добігає до кінця один із найскладніших для нашої країни років – 2016. Українці провели його в напруженому очікуванні:  люди сподіваються, що в країні настане мир, а Україна врешті-решт стане частиною великої Європи не лише на папері.

Відтак, рік що минає, запам’ятався такими популярними та влучними висловами відомих громадських діячів та політиків:

Джамала

Переможниця Євробачення-2016 українська співачка Джамала розповіла на весь світ у своїй пісні "1944" про біль її рідного народу.

«Це про велику любов до Батьківщини, про велику любов до свого народу, про жінку, яка пронесла цю свою любов через усе життя. Адже моя прабабуся Назилхан так і не повернулася до Криму. Ви розумієте, в чому трагедія? Її діти, чотири сини, повернулися, а вона не дожила до цього моменту...»
– зазначила співачка.

Хресна хода

Мабуть усі пам’ятають хресну ходу УПЦ МП влітку? Тоді архиєпископ УГКЦ Блаженнійший Святослав припустив, що провокації можуть призвести до зникнення УПЦ МП. Однак нічого не сталося…

«Якщо з нутра учасників цієї хресної ходи вийдуть антиукраїнські гасла і провокації, то це стане кінцем Московського патріархату в Україні»,
– заявив єпископ.

Вакарчук про революцію

У цьому році фронтмен ОЕ Святослав Вакарчук закріпився у головах українців як улюблений оратор на просторах Twitter. Згадаймо його меседж про третю річницю Революції Гідності.

«Свобода – це вміння сказати "так" своїм мріям. Гідність – це вміння сказати "ні" своїм страхам. З Днем Гідності та Свободи!» – написав він.

Гірше, ніж війна

Президент Литви Даля Грібаускайте, яку в Україні люблять і поважають, розповіла, що нам шкодить більше, ніж війна на Донбасі.

«Ви провели дуже важливі та болісні реформи. Але нещодавні декларації доходів показують, що у вас ще дуже багато роботи попереду в боротьбі з корупцією. Вона зробила більше шкоди Україні, ніж навіть війна на вашій території»,
– сказала Грібаускайте.

Про "Приватбанк"

Націоналізація "Приватбанку" стала чи не топ-подією року! Президент Порошенко пообіцяв, що на українців це не вплине. Але й про безвіз він нам багато обіцяв, а АТО мало завершити за лічені дні…

«Держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам "Приватбанку" недоторканість і цілісність їхніх грошей»,– сказав Президент.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров