5 найпопулярніших твітів 2016 року

Вир бурхливих політичних подій року, що минає знайшли своє відображення в соціальній мережі Twitter. 

Видання «Грушевського, 5» зробило підбірку з найпопулярніших постів в соціальній мережі Twitter 2016 року.

1. Так найпопулярнішим твітом політичного характеру в цьому році став запис екс-кандидата в президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон від 9 листопада.

У ньому політик прокоментувала лист семирічної дівчинки на ім’я Лілі, в якій юна американка написала, що хоче змінити своє ім’я на «Лілларі», щоб стати президентом США.

     

«Я звертаюся до всіх маленьких дівчат, які це дивляться … ніколи не сумнівайтеся, що ви значимі і що ви сильні і заслуговуєте кожного шансу і можливості», – написала вона.

Цей твіт Клінтон сподобався більше 1 млн. користувачів і його «ретвітнули» близько 639 тисяч людей.

2. Клінтон утримує і другу позицію в числі найпопулярніших повідомлень політичного характеру. Її звернення до Трампа – «Видали свій аккаунт» набрало близько 710 тис. «лайків» і більш півмільйона «ретвітів».


Вона написала розгніваний «твіт» після того, як її опонент Дональд Трамп, розкритикував президента Обаму за те, що він підтримав кандидатуру Клінтон.

3. Третє місце зайняло привітання з днем народження Обами від віце-президента США, в якому Джо Байден назвав господаря Білого Дому своїм кращим другом і братом.


4. Четверте місце зайняв твіт Трампа в день виборів, опублікований 8 листопада, набрав 577 тис. вподобань. У ньому обраний кандидат підвів підсумок всієї своєї кампанії, використовуючи самий головний виборчий лозунг.


«Сьогодні ми зробили Америку знову великою», – написав він. Через день, коли його перемога вже стала очевидною, обраний президент США повідомив: «Такий прекрасний і важливий вечір! Забуті чоловіки і жінки більше не будуть забуті. Ми всі будемо єдині як ніколи раніше ».

5. П’ятим найпопулярнішим твітом став твіт чинного президента США де він висловив своє співчуття у зв’язку зі смертю легендарного боксера Мухаммеда Алі. «Він приголомшив весь світ, і в результаті світ став кращим. Спочивай з миром, Чемпіон», – написав Барак Обама.

 Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров