КОЛИ 11 листопада 2015 (All day) - 5 грудня 2015 (All day)
ДЕ Міжнародний центр миротворчості та безпеки Міністерства оборони України, Львівьска область.
ОРГАНІЗАТОР(И) Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством Оборони України та ГО «Інститут Масової Інформації»

Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно із ГО «Інститут Масової Інформації» та Міністерством оборони України проводить серію з п"яти тренінгів для українських журналістів з безпеки під час роботи у гарячих точках та зонах конфлікту (Hostile Environment Awareness Training). Тренінги відбудуться на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Міністерства оборони України (Львівська обл.) за наступним графіком:

- 11-15 листопада 2015;
- 16-20 листопада 2015;
- 21 – 25 листопада 2015;
- 26 – 30 листопада 2015’
- 01 - 05 грудня 2015.

Журналісти-практики (включно з фіксерами та фрілансерами), які бажають пройти навчання, мають подати заявку, заповнивши наступну форму:

https://docs.google.com/forms/d/1k8bkDPcPTLfi5D0X7cQ06JH9ZLfdRtJMO0aIgH1pHl4/viewform.

Викладатимуть курс міжнародні тренери із багаторічним досвідом розробки та проведення відповідних навчальних програм для працівників індустрії мас-медіа та кіно. Серед іншого, учасникам тренінгу будуть викладатися наступні теми:

Планування подорожі та оцінка ризиків. Проходження контрольно-пропускних пунктів. Підготовка до прямого включення з «гарячої точки».
Вогнепальна зброя. Як працювати журналісту в умовах обстрілу та під перехресним вогнем.
Особиста безпека. Особисте спорядження.
Безпека жінок. Сексуальне насильство.
Медична допомога: поранення, кровотечі, травми. Опіки (в т.ч. хімічні), інші ушкодження шкіряного покрову. Відмороження. Черепно-мозкові травми, ушкодження грудної клітини, хребта та шийного відділу. Щелепно-лицьові травми. Інше.
Робота журналіста під час масових заворушень. Поводження у натовпі та взаємодія із агресивно налаштованими особами та групами.
Мова тіла та невербальне спілкування.
Викрадення, ув’язнення та полон.
Посттравматичний стрес (PTSD).
Комунікації та кібербезпека.

Участь в тренінгах є безкоштовною, організатори також забезпечують витрати на проживання та харчування. Усі учасники отримають міжнародно визнані сертифікати та медичні аптечки укомплектовані для роботи в умовах «гарячих точок».

Тренінги проводяться в рамках проекту «Сприяння розвитку конфліктно-чутливої журналістики», який реалізовується Координатором Проектів ОБСЄ в Україні спільно із ГО Телекритика, Інститут Масової Інформації, Комісії Журналістської Етики та Міністерством оборони України за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Києвію проект має на меті зміцнити та покращити навички журналістів щодо висвітлення конфлікту та його наслідків, включаючи висвітлення тематики ВПО, нацменшин та інших постраждалих груп з урахуванням кращих практик дотримання професійних стандартів, забезпечуючи в той же час фізичну безпеку журналістів, які працюють у зоні бойових дій.Загрузка...

Оставьте первый комментарий