Школа помічника народного депутата фото
Школа помічника народного депутата – це перша у своєму роді навчальна програма з професійної підготовки помічників депутатів. Для того, щоб підготувати ідеальних спеціалістів, було проведено соціологічне дослідження серед депутатів на тему, яким повинен бути їх помічник. На основі цього був розроблений багатовекторний навчальний курс. Читають лекції президенти, народні депутати, помічники, політичні консультанти, кращі українські та зарубіжні практики.

Курс «Школа помічника народного депутата» – це корисний досвід для тих, хто хоче стати політиком, прагне бути успішним в будь-якій іншій сфері. Завдяки курсу, спеціалісти-помічники мають можливість стати незамінними для своїх депутатів, значно підвищити рівень своєї кваліфікації.

Кожен 4 студент проходить стажування у народного депутата та працевлаштовується, якщо проявив себе з кращої сторони. Це чудова можливість впливати на політичні процеси в країні, познайомитися зі специфікою роботи держструктур зсередини, напрацювати зв’язки з найвпливовішими людьми України. В подальшому така робота допоможе стати успішним у будь-якій професійній галузі.

Деталі програми:
У вартість навчання входять 30 майстер-класів (можливо на 5-6 занять більше), особистий психологічний портрет з рекомендаціями, навчальні матеріали, стажування ВР і Київській міській раді, безкоштовні кава-брейки (кава/чай/закуски, печиво, цукерки, вільний WI FI)

Після закінчення навчального курсу випускники школи проходять двотижневе стажування у народних депутатів України VIIІ скликання та депутатів Київської міської ради, знайомляться зі специфікою роботи Верховної Ради, Київської міськради. Випускники, що найкраще зарекомендують себе під час стажування, будуть працевлаштовані за ініціативою депутатів. Організатори школи мають право використовувати резюме студентів для їх працевлаштування. Кількість місць для стажування – 25% студентів, котрі виконають всі завдання (резюме, контрольна робота, співбесіда з психологом, творча робота)

Кращі випускники визначаються за результатами творчих, контрольних робіт, максимального відвідування занять і оцінки психолога, який буде зіставляти психологічний портрет кожному з учнів.
Після закінчення курсу видається диплом «Assistant of Deputy in Ukraine».

Графік провдення школи занять: раз на два-три місяці, чотири дні, з 9.00 – 21.00.
Місце проведення занять: м.Київ, вул. Льва Толстого 57, бізнес-центр «Тower 101»
Житло: надається бюджетне житло для іногородніх (окрема оплата)
Вартість навчання: від 2300 грн.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий