Академія парламентського журналіста - старт кар'єри політичних ЗМІ фото

Що потрібно знати журналісту, висвітлюючи парламентські новини в Україні та за кордоном? Як брати необхідні коментарі та робити якісні розслідування, а також про юридичну відповідальність за недостовірність інформації та вплив поданої журналістами інформації на суспільно-політичну ситуацію в країні розповість видання "Грушевського,5" разом із досвідченими викладачами - провідними політичними консультантами, представниками прес-служб народних депутатів та Апарату Верховної Ради України, відомими політичними журналістами.

заставка_сайт.png


Політична журналістика - одна з найскладніших. Навчити якісно писати про головні події країни та світу, обов'язково розуміючись в них - ось головне завдання Академії, створення якої ініціювало єдине незалежне видання про роботу українського та світових парламентів "Грушевського,5". Ми прагнемо вчитися самі та об'єднувати усіх бажаючих висвітлювати політичні новини нашої країни якісно, чесно, об'єктивно. Адже парламентські ЗМІ як ніхто інший повинні подавати зважену та правдиву інформацію, яка формує думку країни.

22-24 квітня відбудеться перший лекторій унікальної освітньої програми для парламентських ЗМІ. 

Найкращі фахівці своєї справи поділяться своїм досвідом. Отримані знання слухачі програми зможуть закріпити на практиці у Верховній Раді України. 

Також матимуть змогу працевлаштуватися у виданні "Грушевського,5" та займатися гідною та відповідальною справою!

Дата проведення програми: 22 – 24 квітня 2016 року.
Курс складається з 20 лекцій і семінарів протягом 3 днів з 10.00 до 21.00.



Загрузка...

Оставьте первый комментарий