Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи.

УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Програма УШПС формує єдину систему цінностей, які стають основою консолідації найуспішніших діячів політики, державного управління, журналістики та юриспруденції. Випускники УШПС є згуртованою та вмотивованою спільнотою з добре налагодженими контактами і тісною взаємодією, котрі представляють різні сектори суспільства та визначають майбутнє цієї країни.

Набір учасників до Національної програми Української школи політичних студій здійснюється щорічно шляхом проведення масштабної всеукраїнської кампанії. Конкурс на участь у цій освітньо-комунікаційній програмі є одним із найвищих в Україні (в середньому - 13 осіб на місце). До участі запрошуються молоді люди (до 35 років), які вже досягли значного успіху у сфері громадської або політичної діяльності, журналістики, бізнесу, державної служби та юриспруденції. У процесі відбору враховуються регіональні (не менше 50% з регіонів) та гендерні (50% жінок та 50% чоловіків) квоти.

Участь у Національній програмі Школи є безкоштовною для відібраних учасників. Витрати (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу, тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи. Школа залишає за собою право встановлювати реєстраційний внесок.

Тренерами та лекторами виступають провідні українські та зарубіжні суспільно-політичні діячі. У рамках УШПС учасникам надаються не лише знання, а й навички, необхідні для побудови успішної політичної кар'єри, участі у процесі прийняття рішень на усіх рівнях влади, розв'язання суспільних проблем.Загрузка...

Оставьте первый комментарий