Егорова.jpgВалерія Єгорова,
засновник та голова громадської організації
«Молодіжна перспектива»

Радикальна партія – єдина опозиційна сила у парламенті

Сьогодні можна сміливо сказати, що стабільної парламентської коаліції як такої насправді не існувало. Це було зрозумілим вже наприкінці осені минулого року, коли члени парламентської більшості перестали чути один одного, все частіше дослухаючись лише вказівок «зверху», а хиба таким чином демократичне плюралістичне суспільство побудуєш!? Тому цілком логічним, послідовним і політично доцільним стало рішення Радикальної партії вийти із коаліції. Останньою краплею стало голосування у першому читанні змін до Конституції. Такі дії чинної влади – це справжній злочин проти українського народу! Радикальна партія Олега Ляшка була створена, діє нині і діятиме винятково в інтересах простого люду, тому про об’єднання із діячами з диктаторськими замашками не може бути і мови!

Надалі у Верховній Раді ми зможемо побачити продовження політики «ситуаційного об’єднання», коли парламентарі замість того, щоб сміливо заявити про своє непогодження із узурпаторськими амбіціями деяких персон, будуть змовчувати, а на аргументи про бездіяльність апелюватимуть взятою на себе відповідальністю за розвиток України і за ті процеси, які відбуваються всередині держави. Формально коаліція існуватиме, де фракції більшості будуть обґрунтовувати її необхідність тим фактом, що не можна допустити додатковий внутрішній розкол усередині країни. І це не зважаючи на те, що програмні цілі і завдання партій більшості багато в чому суперечать один одному.

Радикальна партія не побоялася чітко декларувати свою позицію, і, на мою особисту думку, це було абсолютно правильним рішення. Нині РПЛ – це єдина справжня опозиційна сила до чинного уряду.

Однак, як виявилося, за сміливість волевиявлення і непокору перед новими диктаторами необхідно платити свою ціну. Я ніколи б не подумала, що після ЄвроМайдану, коли народ несамовито згуртувався для побудування української демократії, коли можновладцям стало зрозуміло, що старі силові (а простіше кажучи радянські) методи впливу на людей вже не діють , за мирне висловлення своїх політичних поглядів можна позбавитися волі.

В інтернеті існує вже не одна стаття із заголовком «Політв’язні режиму Порошенка». Мені сумно, що нову владу нічому не навчив політичний досвід «попередників». Але ще більше мені сумно від того, що безвинні люди зараз перебувають за гратами, в умовах, на які вони не заслуговують.

Звісно, найбільше мені болить за колегу, однопартійця і просто хорошу людину – Ігоря Мосійчука. На його долю припало не одне важке випробування, проте ніколи цей добрий душею, але твердий волею чоловік не здавався – ані коли сфабрикували справу «васильківських терористів» і прийшлося безневинно провести більше двох років (!) за гратами, ані коли без дозвільних документів та всякого регламенту його заарештували просто під час виконання обов’язків народного обранця.

Мені гірко від того, що навіть Вищий Адміністративний суд нашої країни працює за інструкціями з Банкової.

Однак як би хто не ставився до політичних позицій пана Ігоря, але забувати про елементарні принципи гуманності і відверто знущатися над людиною – це критична межа зверхності та віри у своє «вічне політичне життя». Генеральну прокурату було проінформовано про те, що Ігор Мосійчук в наслідок важкої хвороби потребує щоденного лікування, яке не можливо здійснювати в умовах арешту. Це цинічна наруга над людською гідністю -   лишати хворого безпорадно мучитися без належної медичної допомоги! Таке нелюдське ставлення до арештанта можна розцінювати лише як спеціальне доведення пана Мосійчука до критичного стану здоров’я задля тиску на Радикальну партію.

ГПУ та силовим органам також не варто забувати, що Ігор Мосійчук є чинним депутатом Верховної Ради України, який має право брати участь у засіданнях та голосуваннях парламенту! А Радикальна партія зі свого боку докладе усіх зусиль, щоб ані президент Порошенко, ані Генеральна Прокуратура, ані ручні суди не змогли перешкодити пану Мосійчуку представляти і захищати інтереси українського народу!

Ми переможемо!

Слава Україні!Загрузка...

Оставьте первый комментарий