Снимок экрана 2017-03-22 в 16.10.22.pngІгор Бойко,
американський інвестор, власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ"

Три роки Порошенко і Ахметов наживались на різниці між ціною добутого на Донбасі вугілля і тією ціною, яку сплачує населення за «Роттердам +». Це надприбутки, мільярди доларів. І це влаштовувало всіх з ким ділилися – МВС, генпрокурора, СБУ, депутатів коаліції. Всі на це закривали очі спокійно кладучи гроші в свої кишені. Населенню піднімали тарифи, а Порошенко ставав ще багатшим. 

Блокада яку влаштували ветерани АТО змусила верховного Баригу приймати рішення як врятувати свій спільний бізнес з Ахметовим. Крім того населенню, ставало все очевидніше, що його дурять захмарними тарифами. А це вже стало небезпечно для влади крадіїв. Тому було прийнято рішення очолити блокаду і потім по тихому її злити. Точніше не злити, а прибрати з цього усіх зайвих (ветеранів АТО, депутатів і журналістів) і під виглядом повної блокади продовжити торгувати з російськими окупантами. 

Але виникла проблема, що потрібно пояснити суспільству такий різкий поворот політики АП. І для цього адміністрація президента включила на повну потужність всю свої пропагандистську машину. Скуплені оптом і в роздріб експерти, політологи та лідери думок наввипередки почали пояснювати чому ще вчора блокада – це було погано, а сьогодні – це добре і перемога президента. 

Тепер ці продажні експерти розказують, що добровольці, які й почали блокаду тепер поза законом. Це справа тільки для СБУ і поліції. Тобто суспільство втратить контроль над цим процесом. До зони розмежування перестануть пускати активістів, депутатів і журналістів. Все, що там буде робитися буде державною таємницею. Кожного хто захоче потрапити за блок-пост чекає кримінальне покарання. Бо гроші люблять тишу. Тепер торгувати з окупантами будуть без зайвих очей. 

Охороняти торгівлю Порошенка з окупантами буде Нацгвардія. 

Для цього на окремих територіях навіть введуть військовий стан. Все заради прибутків Ахметова і Порошенка. Днями і ночами озброєна поліція і Нацгвардія будуть слідкувати за тим, що б про цю торгівлю ніх-то не дізнався. А всіх свідків будуть просто фізично знищувати, там же, в зоні АТО. Як пишуть експерти з Банкової «тільки влада має право на реалізацію силових заходів». І влада ці силові заходи до своїх громадян буде застосовувати. 

Ще експерти намагаються запевнити суспільство, що торгуючи з окупантами Україна вивозить свої стратегічні активи на контрольовану територію. Пробачте вона не вивозить активи безкоштовно. Українська влада купує сировину у окупантів. Фактично з відома президента влада фінансує російських терористів, перераховує мільйони в бюджет терористичних організацій ДНР і ЛНР. 

Торгівлю з терористами влада називає «прихованим резервом для економічного зростання». Яке зростання? Економіка країни занепадає, підприємства закриваються, виробництво скорочується, люди втрачають роботу і надію в щось краще. Населення стрімко біднішає. Єдине, що зростає це прибутки Порошенка і його оточення. 

Так, що слід називати це прихованим резервом для зростання багатства Порошенка і Ахметова. І тепер воно буде ще більш прихованішим. Його буде охороняти Нацгвардія.Загрузка...

Оставьте первый комментарий